Apie klinikas « Veterinarijos klinika VETBALSAS

Pylimo g. 33, Vilnius

+370 5 212 7868
+370 655 32172

El. paštas: info@vetbalsas.lt

Klinikos Darbo laikas

9:00-20:00 10:00-15:30
s. nedirbame
Registruotis


Apie klinikas

Informacija apie BAFO veterinarijos kliniką Vilniuje

MES NEŽADAME STEBUKLŲ, MES SUTEIKIAME REALIĄ PAGALBĄ JŪSŲ MYLIMAM AUGINTINIUI

Jūsų namuose mylimas augintinis ir nėra skirtumo ar tai šuo, ar katė, šeškas ar vėžlys – visų pirma tai gulanti ant šeimininkų pečių didžiulė atsakomybė. Jeigu namie yra naminis gyvūnas, jį būtina parodyti gydytojui.
Mūsų klinikos veterinarijos gydytojai parinks Jūsų augintiniui individualią mitybos programą, optimalią vakcinavimo schemą, supažindins su pagrindinėmis laikymo ir priežiūros taisyklėmis ir dar maloniai suteiks veterinarines paslaugas.
- Nusprendusiems prisijaukinti savo namuose paliktą katę ar šunį mes siūlome įvairias veterinarines paslaugas.

Atvykite. Maloniai pasitiksime Jus ir Jūsų augintinius. Mūsų klinikoje be dėmesio neliks nei vienas gyvūnas.

MŪSŲ PASLAUGOS

Grįžtate namo ir Jus pasitinka ištikimi draugai – mūsų jaunesnieji broliai, širdis džiaugiasi, o gyvenimas tampa pilnavertiškesniu ir įdomesniu. Tačiau būna, kai mūsų augintiniai nuliūsta ir suserga. Tokiais atvejais reikalingas ne tik jūsų palaikymas, bet ir profesionali gydytojo pagalba.
Mūsų veterinarijos klinika – ta vieta, kur gyvūnai gaus kvalifikuotą medikų pagalbą, dėmesingas veterinarijos gydytojas Jums suteiks konsultaciją įvairiais klausimas apie Jūsų augintinio sveikatą. 2
Čia bet kada galite pasinaudoti papildomis paslaugomis – įsigyti būtinų vaistų ar maisto, apkirpti Jūsų augintinį. Veterinarijos klinika „VETBALSAS“ siūlo būtinas Jūsų gyvūnui gydymo ir diagnozavimo paslaugas: nuo pirminės gydytojo vizualinės apžiūros iki chirurginių operacijų.Mūsų klinikoje numatytas STACIONARUS GYVŪNO IŠLAIKYMAS – esant būtinybei sunkūs pacientai paliekami iki- ir pooperaciniam gydumui. Čia be baimės galite palikti savo augintinį veterinarijos gydytojų priežiūrai.
„VETBALSAS“ klinikos specialistai Jūsų augintiniams suteiks būtinas veterinarines paslaugas:

PROFILAKTIKA
DIAGNOSTIKA
TERAPIJA
DERMATOLOGIJA
ODONTOLOGIJA
ONKOLOGIJA
AKUŠERIJA ir GINEKOLOGIJA
CHIRURGIJA
NAMINIŲ GYVŪNŲ ČIPAVIMAS MIKROSCHEMA
EUROPINIO PASO IŠDAVIMAS
GYVŪNŲ  REGISTRACIJA VILNIAUS MIESTE
STACIONARUS SŪNU ir KAČIŲ IŠLAIKYMAS

Jus galite mums paskambinti, užsirašyti priėmimui patogiu Jums laiku. Mes džiaugsimės galėdami padėti Jūsų namų augintiniui.
Mes linkime sveikatos Jums ir Jūsų gyvūnams!

MŪSŲ NAUJOVĖ !!!

Pagal kraujo tyrimą atliekame 91 alergeno nustatimą. Tai suteikia galimybę kokybiškai nustatyti alertgijos priežastis, tinkamai parinkti mitybą, gydymą ir kokybiškas Jūsų augintinio laikymo sąlygas.

MEILEI REIKIA RŪPESČIO …

 Kuponas Wiget
 
 
''''''''''
 
2015 © vetbalsas.lt veterinarijos klinika. Visos teisės saugomos | Sprendimas: www.algo-up.ru